O mnie

Witam serdecznie ! Nazywam się Konrad Zalewski. Jestem psychoterapeutą par i małżeństw oraz dyplomowanym mediatorem rodzinnym.

Konrad Zalewski Poradnie dla Par i Małżeństw Siła Pojednania

Jestem absolwentem Szkoły Mistrzów w zakresie Terapii Par i Małżeństw przy warszawskiej Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej. Szkoła posiada rekomendacje Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB), które jest członkiem European Association for Behavioural and Cognitive Therapies (EABCT)

oraz

Szkoły Psychoterapii Par i Małżeństw przy Małopolskim Centrum Psychoterapii w Krakowie.

Ukończyłem również podyplomowe studia w zakresie mediacji rodzinnych opartych o profesjonalne standardy szkolenia mediatorów rodzinnych uchwalone przez Społeczną Radę ds. Alternatywnych Metod Rozwiązywania Konfliktów i Sporów przy Ministrze Sprawiedliwości.

Jako terapeuta par i małżeństw pracuję głównie w paradygmacie poznawczo-behawioralnym (dowiedz się JAK PRACUJĘ) natomiast jako mediator rodzinny głównie w podejściu facylitatywnym (dowiedz się JAK PRACUJĘ).

Specjalizuję się w pracy wyłącznie z parami i małżeństwami.

Zajmuję się również poradnictwem małżeńskim oraz coachingiem rodzinnym.

Zajmuję się również psychoterapią pary rodzicielskiej na rzecz dziecka.

Przyjmuję też pary narzeczeńskie. Rozmawiamy o mitach małżeńskich oraz pogłębiamy samoświadomość pary w zakresie rozpoznania potrzeb oraz wzajemnych oczekiwań.

Dowiedz się KOMU POMAGAM

Utworzyłem oraz ciągle rozwijam Poradnie dla Par i Małżeństw Siła Pojednania. Obecnie Poradnia ma swoje gabinety w Toruniu oraz Krakowie. W ramach Poradni zajmuje się też mediacją, głównie w sprawach rodzinnych i cywilnych.

Jestem również mediatorem stałym przy Sądach Okręgowych w Toruniu oraz Włocławku wpisanym na listy stałych mediatorów przy tychże sądach.

Wiele też podróżuję odbywając szereg spotkań w ramach Terapii Intensywnej Par i Małżeństw.

Prowadzę również bloga dla par i małżeństw- warto zajrzeć: www.wsparcie.silapojednania.pl.

Tworzymy klimat, w którym poczujesz się w pełni bezpiecznie. Wszystko co powiesz- pozostanie poufne.