Pierwsza konsultacja

W Poradni Siła Pojednania rozpoczynamy od dwóch 50-minutowych konsultacji indywidualnych po jednej dla każdej osoby z pary.

Spotkania indywidualne są szczególnie ważne, ponieważ są nie tylko spotkaniami zapoznawczymi, ale również i diagnostycznymi. Ich celem jest również wychwycenie podobieństw oraz różnic w podejściu i interpretacji zdarzeń oraz problemów z którymi Państwo przybędziecie i o których każde z Was będzie opowiadało. Pozwoli to również rozpoznać, które tematy zostały pominięte lub zmarginalizowane, a do których przywiązano z kolei zbyt dużą wagę.

Spotkania indywidualne również pozwalają na nieskrępowane przystąpienie do omawiania problemów, którymi na tym etapie jeszcze niekoniecznie mamy odwagę dzielić się ze współmałżonkiem, bądź też tematy o których będzie mowa są temu ostatniemu wręcz nieznane. To zupełnie normalne i nie tak rzadkie.

Spotkania indywidualne wydatnie poprawiają komfort wypowiedzi i pozwalają na śmiałą artykulację spraw trudnych, szczególnie osobom mniej otwartym i nieśmiałym.

Spotkania te służą również sprawdzeniu, czy nie występują przeciwskazania do rozpoczęcia terapii par- jeśli takowe wystąpią- zostaniecie Państwo o tym poinformowani.

Wszystko to w jednym celu- abym jak najdokładniej już na wstępie mógł Was poznać i od samego początku jak najtrafniej dobierać metody pomocy i skutecznie pracować.

Wypowiedzi poszczególnych małżonków ze spotkań indywidualnych są zawsze objęte klauzulą poufności i tylko na wyraźne życzenie z Twojej strony dzielę się wskazanymi informacjami ze współmałżonkiem. Stwarza to poczucie pełnego bezpieczeństwa szczególnie osobom mniej otwartym oraz bardziej nieufnym na początku całego cyklu spotkań.

Gabinety zostały zaprojektowane tak, abyś mógł/a doświadczyć tu pełnego komfortu i bezpieczeństwa. Nasze spotkania odbywają się w ciepłej i przyjaznej, domowej atmosferze.

Nasze kolejne spotkania będą już spotkaniami wspólnymi.

Rejestracja odbywa się TYLKO poprzez rozmowę telefoniczną. Dobór terminu spotkania drogą mailową lub sms jest bardzo utrudniony stad nie praktykuję rezerwacji terminów tymi drogami.

tel602 615 082