Regulamin korzystania z usług Poradni Siła Pojednania

Ogólne

Właścicielem Poradni Siła Pojednania jest WM&SP Mediacje. Poradnictwo Małżeńskie Konrad Zalewski, NIP 9562033943, REGON 362708230. Usługodawcą jest Konrad Zalewski.

W chwili obecnej istnieją 2 lokalizacje. Gabinety Poradni Siła Pojednania mieszczą się w Toruniu, ul. Przy Kaszowniku 41a/29 oraz Krakowie, ul. Siewna 23a/48. Usługodawca informuje, iż liczba Gabinetów Poradni Siła Pojednania oraz ich lokalizacje mogą ulegać zmianom.

Spis wszystkich usług dostępnych w Poradniach Siła Pojednania znajduje się pod domeną www.silapojednania.pl.
Korzystając z serwisu www.silapojednania.pl, w tym również z usług świadczonych przez Poradnie Siła Pojednania, akceptujesz zapisy niniejszego Regulaminu oraz zasady określone w Polityce Prywatności dostępne na tejże stronie.

 

Płatności za usługi

Odpłatności za usługi w Poradniach Siła Pojednania szczegółowo reguluje cennik usług dostępny pod domeną www.silapojednania.pl/cennik.

 

Termin wizyt oraz warunki odwoływania umówionych wizyt

Proszony/ona jesteś o punktualność. Pamiętaj, aby nie przybywać na umówioną wizytę przed czasem, ponieważ przed Tobą może trwać poprzednia konsultacja.

Jeśli zajdzie konieczność odwołania umówionej wizyty, zrób to proszę najpóźniej 24 godziny przed terminem planowanej wizyty, w przeciwnym wypadku mam prawo pobrać opłatę za nieodbyte spotkanie.

W trakcie odwoływania wizyty w pierwszym kroku próbujemy przełożyć ją na inny termin w tym samym tygodniu w którym miała odbyć się odwoływana konsultacja, a gdy będzie to niemożliwe- zapisujemy na kolejny tydzień.

Odwołując wizytę proszony/ona jesteś o telefon pod nr 602 615 082 w godzinach 9.00 do 12.00.