telefon

Czym jest i co daje Intensywna Terapia Par i Małżeństw ?

Zauważacie, że Wasz związek od dawna nie wygląda tak, jak powinien, a już na pewno nie przypomina tego sprzed lat? Uważacie, że nic nie jest w stanie uratować Waszej relacji?

Jeśli można wspiąć się na wyżyny swoich możliwości, to chętnie się tego podejmę – zapraszam na Intensywną Terapię Par prowadzoną m.in. w Toruniu.  Ponieważ kryzysy w związku nie lubią czekać powstała formuła pracy która fantastycznie się sprawdza.

Podczas intensywnej, 5-dniowej terapii robimy wszystko, co możliwe, by odbudować Państwa więź, w tym znaleźć główne źródła konfliktów i sporów. Burzymy mury, zasypujemy doliny, a także budujemy mosty. Tutaj liczy się przede wszystkim skuteczność, którą uzyskujemy poprzez działania silnie więziotwórcze. Intensyfikacja sesji natomiast sprawia, że silniej się motywujemy i angażujemy, nie mamy czasu, aby wrócić na stare tory, a efekty terapii są bardziej wyraziste oraz trwałe. Sesje w ramach Terapii Intensywnej są też wydłużone do nawet 2 godzin dziennie, przez co dysponujemy znacznie większą ilością czasu na rozmowy.

Poczytaj więcej o Intensywnej Terapii Par

formularz kontaktowy