telefon

Regulamin korzystania z usług Poradni Siła Pojednania

Ogólne

Właścicielem Poradni Siła Pojednania jest J155 Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu. Usługodawcą jest Konrad Zalewski.

W chwili obecnej istnieją 2 lokalizacje gabinetów. Gabinety Poradni Siła Pojednania mieszczą się w Toruniu, ul. Bartkiewiczówny 94B oraz Krakowie, ul. Siewna 23A. Usługodawca informuje, iż liczba Gabinetów Poradni Siła Pojednania oraz ich lokalizacje mogą ulegać zmianom.

Spis wszystkich usług dostępnych w Poradniach Siła Pojednania znajduje się pod domeną silapojednania.pl, turnusy.silapojednania.pl oraz waszmediator.pl.
Korzystając z serwisu silapojednania.pl, w tym również z usług świadczonych przez Poradnię Siła Pojednania, akceptujesz zapisy niniejszego Regulaminu oraz zasady określone w Polityce Prywatności.

 

Płatności za usługi

Odpłatności za usługi w Poradni Siła Pojednania regulują: cennik usług dostępny pod domeną silapojednania.pl oraz turnusy.silapojednania.pl i waszmediator.pl oraz zasady kontraktu, które omawiamy indywidualnie podczas sesji w gabinecie.

 

Termin wizyt oraz warunki odwoływania umówionych wizyt

Proszony/ona jesteś o punktualność. Pamiętaj, aby nie przybywać na umówioną wizytę przed czasem, ponieważ przed Tobą może trwać poprzednia konsultacja.

Jeśli zajdzie konieczność odwołania umówionej wizyty, zrób to proszę najpóźniej 24 godziny przed terminem planowanej wizyty, w przeciwnym wypadku spotkanie uznaje się za wykorzystane.

Zasady odwoływania zarezerwowanych terminów turnusów reguluje dział FAQ- najczęściej zadawane pytania na stronie turnusy.silapojednania.pl.

Odwołując wizytę proszony/ona jesteś o telefon pod nr 602 615 082 w godzinach 10.00 do 14.00.

Kompletne zasady zapisów i odwoływania spotkań omawiamy podczas sesji i zawarte są one w ramach zawieranego kontraktu.

formularz kontaktowy